Portál NaPřednášku.cz slouží pořadatelům a zároveň účastníkům odborných přednášek. Pořadatelé zde mají možnost najít dostatečné množství zapálených účastníků a ti z vás, kteří se rádi účastní zajímavých přednášek zde naleznou velké množství přednášek z mnoha oborů (přednášky z ekonomie, přírodních věd, společenských věd, kultury a dalších) a  různých koutů České republiky.


                Zapojit se, jako pořadatel přednášek je velmi jednoduché. Postačí základní registrace a počkání na potvrzení Vašich pořadatelských práv. Následně již nic nebrání abyste mohli veškeré Vámi organizované přednášky zveřejnit pro ostatní návštěvníky - účastníky. Zájemci o Vaši přednášku mají možnost potvrzení své účasti, čímž získáte přesnější představu o počtu návštěvníků.


                Služba je zcela bezplatná, pokud se Vám však portál NaPřednášku.cz líbí a přináší Vám lepší obsazení Vašich přednášek, budeme velice rádi za sdílení na sociálních sítích, které pomůže rozšíření uživatelské základny portálu, což přináší výhody pro všechny zúčastněné.

 

Logo ke stažení

černobílé (png)

barevné - tmavé (png)

barevné - světlé (png)

 

Legenda stránek

1. Procentuálně nejméně obsazená přednáška

2. Částečně obsazená přednáška

3. Plná přednáška

Po zakliknutí tlačítka Zúčastním se budete jako účastník nezávazně zapsáni na přednášku, jedná se pouze o doplňkovou funkci, která slouží pořadatelům pro lepší představu o počtu návštěvníků a pro případné zajištění optimálních prostor. Z hlediska uživatelů se jedná o funkci, která by měla naznačit zájem o danou. Registrovaní uživatelé mohou navíc využít služby automatického zaslání informací o přednášce emailem včetně kalendářní pozvánky. 

4. Přímý odkaz na web přednášky (podrobné informace se zobrazí po kliknutí na název přednášky).

5. Registrovaní pořadatelé prostřednictvím tohoto tlačítka vkládají nové přednášky.