Sny

Nová Akropolis Plzeň
Vloženo: 14. 03. 2018

20. 03. 2018 - 19:00

Cena: 90/70 kč

Kapacita: 73/40

Přednášející: Nová Akropolis

Kraj: Plzeňský

Adresa: Purkyňova 12, Plzeň 301 00
Místo: Nová Akropolis

Detailní informace o místě konání se zobrazí pouze pro zúčastněné.

Kategorie: Kultura a umění

URL odkaz: http://https://www.akropolis.cz/sny

• Co se děje, když spíme
• Psychologie snů
• Nevědomé zkušenosti, prorocké sny

Všichni sníme a sny nás provázejí celý život bez ohledu na to, zda si je pamatujeme či nikoli. Někdo jim nepřikládá hlubší význam, a mnozí je naopak berou velmi vážně. V každém případě bylo dokázáno, že člověk, kterému je znemožněno snít, strádá, a že i nepříjemné sny mají svůj význam a smysl.
Co se v nás odehrává, když spíme? Je to realita jiné dimenze, v níž se projevuje naše vědomí a reálně zde žijeme, nebo je to pouhá reakce našeho mozku na starosti a zážitky, které nám život přinesl? Co nám o snech říká moderní psychologie a jak je vnímaly staré civilizace a jejich tradiční moudrost?
Je možné sny a snění lépe poznat a mít vliv na to, co v nich zažíváme? Mohou nám něco prozradit o nás samých a jak toto poznání využít? Můžeme sny použít k tomu, abychom změnili svou budoucnost?
Sny mohou být v našem životě mocnou pozitivní i negativní silou, jen je důležité se naučit snít. A to nejen v noci. Pokud budeme mít krásné a dobré Sny, které pro nás budou motorem pro to, jak chceme žít, naplní naše dny i noci a stanou se magickou silou, která může inspirovat naše kroky a dodat naší vůli sílu překonat nesnáze.
Pojďme poodhalit jejich tajemství a snad lépe porozumíme sami sobě i světu kolem nás.

Komentáře